Bombax Miner EZ100-C Ethereum Classic Miner
Launched by the reputed mining hardware company, Bombax Miner, in June 2024, EZ100-C is a premium ETC miner with a maximum hash rate of 3800Mh/s at a power consumption of only 760W. Weighing around 12.7 kgs, Bombax Miner EZ100-C gives an excellent energy efficiency of 0.2j/Mh. Programmed for the Ethash ETC algorithm, Bombax Miner EZ100-C is one of the popular Ethereum Classic miners available. Lightweight, industry-standard design, reduced noise level, low power consumption and excellent energy efficiency are some of the prime features of Bombax Miner EZ100-C. The recommended temperature for Bombax Miner EZ100-C is 0-40℃.
| Producent | Bombax Miner |
|---|---|
| Model | EZ100-C |
| Znany również jako | Bombax Miner EZ100-C ETC+ZIL Miner |
| Waga netto | 12700g |
| Waga brutto | 14700g |
| Wymiary bez opakowania | 440 x 133 x 427mm |
| Wymiary z opakowaniem | 530 x 250 x 545mm |
| Napięcie | 110-240V |
| Typ produktu | Quiet Model in 3U Chassic |
| Poziom dźwięku | 50db |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →