DragonBall Miner KS6 Kaspa Miner
- El KS6 jest produkowany przez DragonBall i wykonuje wydobycie z algorytmem KHeavyHash que ejecuta maksymalny hashrate 10.5Th/s para zużyciem energii sólo 3400W.
DragonBall KS6 mining the KHeavyHash algorithm has a maximum hash rate of 10.5Th/s at a power consumption of 3400W. Weighing around 14.5 kgs, DragonBall KS6 gives an efficiency of 323.81 j/Th. Built with an efficient air-cooling system, KS6 enables you to mine Kaspa and Sedra. Introduced by the popular company DragonBall in May 2024, KS6 is a well-known KHeavyHash miner with excellent features like high hash rate, excellent energy efficiency, industry-standard design, and an efficient air-cooling system. Since the noise level is 75db, it is highly advisable to operate your KS6 in an aerated place.
| Producent | DragonBall |
|---|---|
| Model | KS6 |
| Znany również jako | DragonBall KS6 KAS Miner |
| Data premiery | May 2024 |
| Wymiary bez opakowania | 360 x 185 x 290mm |
| Wymiary z opakowaniem | 475 x 294 x 384mm |
| Waga netto | 14500g |
| Waga brutto | 15800g |
| Poziom dźwięku | 75db |
| Wentylator(y) | 4 |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →