Baikal BK-B Multi-Algorithm Miner
- model BK-B Baikal realiza wydobycie z 5 algorytms (Blake256R14, Blake256R8, Blake2B, Lbry, Pascal) z maksymalnym hashratem na poziomie 160Gh/s para zużyciem energii 410W.
Baikal BK-B mining five algorithms (Blake256R14, Blake256R8, Blake2B, Lbry, Pascal) has a maximum hashrate of 160Gh/s at a power consumption of 410W. Weighing 3.8kg, Baikal BK-B is suitable for home and professional miners as it lets them mine on the go. It is also known as Giant B. Launched in January 2018, BK-B is a multi algorithm miner with three chip boards and 6*6 pin wires. Built with a high-speed fan to dissipate heat, Baikal BK-B generates a noise level of 65db. The recommended temperature for Baikal BK-B is 0 – 40 °C and humidity is 5 – 95 %.
| Producent | Baikal |
|---|---|
| Model | BK-B |
| Znany również jako | Giant B |
| Data premiery | January 2018 |
| Wymiary | 125 x 130 x 312mm |
| Waga | 3800g |
| Płyty chipowe | 3 |
| Poziom dźwięku | 65db |
| Wentylator(y) | 1 |
| Moc | 410W |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →