Iceriver AE1 Lite minero Aleo ASIC 300Mh/s 500W
- Iceriver AE1 Lite jest produkowany przez Iceriver i działa na algorytmie zkSNARK z maksymalnym hashratem na poziomie 300Mh/s i zużyciem energii 500W.
Iceriver AE1 Lite que mina algorytm zkSNARK tiene hashrate máxima 250Mh/s – 300Mh/s z zużyciem energii solo 500W. z waga aproximado 4.02 kg, AE1 Lite oferuje wydajność 1.67j/Mh. z system chłodzenia por aire, Iceriver AE1 Lite genera poziom hałasu reducido 45db. wprowadzony na rynek w abril 2025 por reconocida empresa sprzęt do wydobycia, Iceriver, AE1 Lite jest górnikiem Aleo najwyższej jakości, programado específicamente dla algorytmu zkSNARK. waga ligero, rozmiar compacto, alta hashrate, bajo zużycie energii i excelente wydajność son algunas principales características Icervier AE Lite que górniks pueden aprovechar.
| Producent | Iceriver |
|---|---|
| Model | AE1 Lite |
| Znany również jako | Iceriver AE1 Lite Miner |
| Waga netto | 4020g |
| Waga brutto | 4069g |
| Poziom dźwięku | 45db |
| Wymiary bez opakowania | 205 x 110 x 202mm |
| Wymiary z opakowaniem | 298 x 208 x 304mm |
| Napięcie | 100-240V |
| Moc | 500W |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →