Bitmain Antminer S19 XP+ Hydro Bitcoin Miner
Antminer S19 XP+ Hydro wydobywając za pomocą algorytmu SHA 256 ma maksymalny hashrate na poziomie 279Th/s i zużyciem energii 5301W. o wadze około 12.3 kg, Antminer S19 XP+ Hydro oferuje excelente efektywnością energetyczną 19j/Th. zaleca się utrzymywanie temperaturą przechowywania -20-70 dla optymalnej wydajności wydobycia. Bitmain Antminer S19 XP+ Hydro jest górnikiem Bitcoin najwyższej jakości z system chłodzenia hidroefectivo. znany z wysokiej jakości sprzętu do wydobycia, Antminer S19 XP+ jest otro innowacyjny produkt firmy Bitmain, que oferuje doskonałą wydajność. zdecydowanie zaleca się umieszczenie górnika w wentylowane miejsce para expulsar nadmiar ciepła.
| Producent | Bitmain |
|---|---|
| Model | Antminer S19 XP+ Hydro |
| Wymiary bez opakowania | 339 X 173 X 207mm |
| Wymiary z opakowaniem | 570 X 316 X 430mm |
| Waga netto | 12300g |
| Napięcie | 380-415V |
| Przepływ czynnika chłodzącego, l/min | 8.0~10.0 |
| Coolant pressure, bar | ≤3.5 |
| Wartość pH czynnika chłodzącego | Antifreeze: 7.0~9.0 Prue water: 6.5~7.5 Deionized water:8.5~9.5 |
| Czynnik chłodzący roboczy | Antifreeze/ Pure water/Deionized water |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →