Baikal Miner BK-G28 Multi Algorithm Miner
- model BK-G28 Baikal realiza wydobycie z 8 algorytms (X11, Quark, Qubit, Myriad-Groestl, Nist5, Skein, X11Gost, Groestl) z maksymalnym hashratem na poziomie 28Gh/s para zużyciem energii 1300W.
Baikal Miner BK-G28 mining eight algorithms, including X11, Quark, Qubit, Myriad-Groestl, Nist5, Skein, X11Gost, Groestl has a maximum hashrate of 28Gh/s at a power consumption of 1300W. With a lightweight of 6.5kg, BK-G28 is compact and easy to use from anywhere. The mineable coins are Dash and MonetaryUnit. Launched in October 2018 by Baikal, BK-G28 is a multialgorithm miner that is programmed for eight algorithms. Higher hashrate, multi algorithms, low power consumption, compact size and industry-standard design are some premium features of Baikal Miner BK-G28 that miners can leverage. The recommended humidity for the ASIC is 5 – 95 %.
| Producent | Baikal |
|---|---|
| Model | BK-G28 |
| Data premiery | October 2018 |
| Wymiary | 300 x 190 x 158mm |
| Waga | 6550g |
| Poziom dźwięku | 70db |
| Wentylator(y) | 2 |
| Moc | 1300W |
| Napięcie | 12V |
| Interfejs | Ethernet |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →