Bitmain Antminer KS5 Pro Kaspa Miner (21Th/s)
- El Antminer KS5 Pro jest produkowany przez Bitmain i wykonuje wydobycie z algorytmem KHeavyHash que ejecuta maksymalny hashrate 21Th/s para zużyciem energii sólo 3150W.
Bitmain Antminer KS5 Pro mining the KHeavyhash algorithm has a maximum hash rate of 21Th/s at a power consumption of only 3150W. Weighing around 15.8 kgs, Antminer KS5 Pro gives an excellent energy efficiency of 150j/Th. The KS5 Pro comes with a warranty period of 180 days. Recently launched in March 2024 by the leading mining hardware manufacturer, Bitmain, Antminer KS5 Pro is a premium Kaspa miner that is finely optimized for the KHeavyhash algorithm. Built with four high-speed fans for instant heat dissipation and efficient cooling, Bitmain Antminer KS5 Pro generates a noise level of 76db.
| Producent | Bitmain |
|---|---|
| Model | Antminer KS5 Pro 21Th/s |
| Wymiary bez opakowania | 430 X 195 X 290mm |
| Wymiary z opakowaniem | 570 X 316 X 430mm |
| Waga netto | 15800g |
| Poziom dźwięku | 76db |
| Wentylator(y) | 4 |
| Tryb połączenia sieciowego | RJ45 Ethernet 10/100m |
| Moc | 3150W |
| Napięcie | 270-277V |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →