Bitmain Antminer T17 40th/s Miner For SHA-256 Bitcoin Miner
- model Antminer T17 (40Th) Bitmain wykonuje wydobycie z algorytmem SHA-256 z maksymalnym hashratem na poziomie 40Th/s para zużyciem energii 2200W.
Bitmain Antminer T17 (40th/s) mining the SHA 256 algorithm has a maximum hashrate of 40Th/s at a power consumption of 2200W. Weighing around 11.5kgs, Bitmain Antminer T17 gives an energy efficiency of 55j/Th. Built with four high-speed fans, Antminer T17 generates a noise level of 82db. Launched in May 2019 by one of the reputed mining hardware manufacturers, Bitmain, Antminer T17 (40th/s) is a premium Bitcoin miner that delivers optimal mining performance. Since the noise level is 82db, it is recommended to have a dedicated space for your ASIC to ensure a comfortable mining experience.
| Producent | Bitmain |
|---|---|
| Model | Antminer T17 (40Th) |
| Data premiery | May 2019 |
| Wymiary | 298 x 178 x 296mm |
| Waga | 11500g |
| Płyty chipowe | 3 |
| Liczba chipów | 90 |
| Poziom dźwięku | 82db |
| Wentylator(y) | 4 |
| Moc | 2200W |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →