Bombax Miner EZ100 Ethereum Classic Miner
- ASIC miner EtHashETC z hashratem na poziomie 12500 Mh/s przy poborze zaledwie 2300W. Zaprojektowany do wydobycia Ethereum Classic (ETC). 2 wentylatory wysokiej prędkości. interfejs Ethernet. temperatura pracy 0-40°C.
El Bombax Miner EZ100 jest wysokowydajnym górnikiem ASIC dla algorytmu EtHashETC, Zaprojektowany do wydobycia Ethereum Classic (ETC). z mocą hashowania 12500 Mh/s a solo 2300W, oferuje wydajność 0.18j/Mh.
- algorytm: EtHashETC
- hashrate: 12500 Mh/s
- pobór mocy: 2300W
- wentylatory: 2 alta prędkość
- interfejs: Ethernet
- wymiary: 395 x 213 x 300 mm
- waga netto: 16.4 kg
- temperatura: 0-40C
- wilgotność: 0-90%
| Marka | Bombax Miner |
|---|---|
| Algorytm | EtHashETC |
| Hashrate | 12500 Mh/s |
| Pobór mocy | 2300W |
| Wentylatory | 2 |
| Wymiary | 395 x 213 x 300 mm |
| Napięcie | 200-285V |
| Poziom hałasu | 80 dB |
| Temperatura | 0-40°C |
| Wilgotność | 0-90% |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →