Jasminer X4-Z Ethereum Classic Miner
- El X4-Z jest produkowany przez Jasminer i wykonuje wydobycie z algorytmem EtHashETC que se ejecuta a maksymalny hashrate 420Mh/s±10% para zużyciem energii solo 210W±10%.
Jasminer X4-Z mining the EthashETC algorithm has a maximum hashrate of 420Mh/s±10% at a power consumption of only 210W±10%. Equipped with an efficient air-cooling system to dissipate the heat generated during the mining process, Jasminer X4-Z gives an optimal performance. It gives an excellent energy efficiency of 0.32j±10%. Launched by one of the well-known mining hardware companies, Jasminer, in December 2022, X4-Z is the widely used Ethash miners till date. Higher hashrate, excellent energy efficiency, industry-standard design and efficient air-cooling system are some premium features of Jasminer X4-Z. The recommended temperature for Jasminer X4-Z is 0 – 40 °C.
| Producent | Jasminer |
|---|---|
| Model | X4-Z |
| Znany również jako | Jasminer X4-Z 3U ETC Miner |
| Data premiery | December 2022 |
| Waga | 13000g |
| Poziom dźwięku | 65db±10% |
| Wentylator(y) | 2 |
| Wymiary | 482 x 450 x 44.5mm |
| Napięcie | 100-240V |
| Liczba chipów | 16 |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →