Innosilicon T2T 26Th/s Bitcoin Miner For SHA-256 Miner
- model T2 Turbo 26Th/s Innosilicon wykonuje wydobycie z algorytmem SHA-256 z maksymalnym hashratem na poziomie 26Th/s para zużyciem energii 2100W.
Innosilicon T2T (26Th/s) mining the SHA 256 algorithm has a maximum hashrate of 26Th/s at a power consumption of only 2100W. Lightweight, compact size, efficient air-cooling system, and low power consumption are some of the advantages of T2T. The recommended temperature for the ASIC is 5 – 45 °C. Engineered for the SHA 256 algorithm, Innosilicon T2T is one of the most preferred Bitcoin miners for its optimal performance. Equipped with two high-speed fans for heat dissipation and efficient cooling, Innosilicon T2T generates a noise level of 72db. It is advisable to place the ASIC in an aerated place.
| Producent | Innosilicon |
|---|---|
| Model | T2 Turbo 26T |
| Znany również jako | T2T-26T |
| Data premiery | February 2019 |
| Wymiary | 42.5 x 13.8 x 19.3cm |
| Waga | 9000g |
| Poziom dźwięku | 72db |
| Wentylator(y) | 2 |
| Moc | 2100W |
| Kable | PSU incluido |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →