Bitmain Antminer E9 Pro 3.68Gh/s ETC Miner
- El E9 Pro jest produkowany przez Bitmain i wykonuje wydobycie z algorytmem EtHash que ejecuta maksymalny hashrate 3.68Gh/s para zużyciem energii sólo 2200W.
Antminer E9 Pro mining the EtHash algorithm has a maximum hash rate of 3.68Gh/s at a power consumption of 2200W. Weighing 20.2 kgs, E9 Pro gives an efficiency of 0.6j/Mh. Built with an efficient air cooling system, E9 Pro comes with a six-month warranty period. Introduced by the leading mining hardware company, Bitmain in February 2023, Antminer E9 Pro is a premium Bitcoin miner. Built with four high-speed fans for instant heat dissipation, E9 Pro generates a noise level of 75db. It is advisable to place your ASIC in an aerated place for optimal cooling.
| Producent | Bitmain |
|---|---|
| Model | Antminer E9 Pro (3.68Gh/s) |
| Data premiery | February 2023 |
| Wymiary bez opakowania | 550 X195X310mm |
| Wymiary z opakowaniem | 722 X322X427mm |
| Waga netto | 20200g |
| Waga brutto | 22000g |
| Pamięć | 7gb |
| Poziom dźwięku | 75db |
| Wentylator(y) | 4 |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →