Iceriver AL2 Lite Alephium Miner (2Th/s)
- Iceriver AL2 Lite jest produkowany przez Iceriver i działa na algorytmie Blake3 z maksymalnym hashratem na poziomie 2Th/s i zużyciem energii 500W.
Iceriver AL2 Lite mining the Blake3 algorithm has a hashrate of 2Th/s at a power consumption of only 500W. Weighing around 5kg, AL2 Lite gives an efficiency of 250 j/Th. The ASIC comes with a warranty period of 180 days. The noise level of AL2 Lite is 45db. Launched in October 2024, Iceriver AL2 Lite is a premium Alephium miner with excellent features like lightweight, six-month warranty, reduced noise level, low power consumption, and excellent energy efficiency. Ensure you operate your Iceriver AL2 Lite from a dedicated workspace to exhaust the excess heat generated during the crypto-mining process.
| Producent | Iceriver |
|---|---|
| Model | ALPH AL2 Lite |
| Znany również jako | Iceriver ALPH AL2 Alephium Miner |
| Waga | 5000g |
| Poziom dźwięku | 45db |
| Wymiary | 198 x 201 x 110mm |
| Napięcie | 100-240V |
| Moc | 500W |
| Interfejs | Ethernet |
| Temperatura | 0 – 40 °C |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →