Bitmain Antminer B7 (96Kh) Tensority Algorithm
- model Antminer B7 (96Kh) Bitmain wykonuje wydobycie z algorytmem Tensority z maksymalnym hashratem na poziomie 96kh/s para zużyciem energii 528W.
Antminer B7 (96Kh) mining the Tensority algorithm has a maximum hashrate of 96kh/s at a power consumption of 528W. As a product of the well-known mining hardware company, Bitmain, Antminer B7 lets miners mine one of the rarest cryptocurrencies, Bytom. The recommended temperature for B7 is 5 – 40 °C. Launched by the leading mining hardware manufacturer, Bitmain, Antminer B7 is precisely programmed for the Tensority algorithm. Equipped with one high-speed fan to dissipate the heat generated during the crypto mining process, the noise level of Antminer B7 is 65db. The recommended temperature for Antminer B7 is 5 – 40 °C.
| Producent | Bitmain |
|---|---|
| Model | Antminer B7 (96Kh) |
| Data premiery | March 2019 |
| Wymiary | 130 x 155 x 244mm |
| Poziom dźwięku | 65db |
| Wentylator(y) | 1 |
| Moc | 528W |
| Napięcie | 12V |
| Interfejs | Ethernet |
| Temperatura | 5 – 40 °C |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →