iPollo V2X Ethereum Classic Miner
- iPollo V2X jest produkowany przez iPollo i działa na algorytmie EtHashETC z maksymalnym hashratem na poziomie 1200Mh/s i zużyciem energii 165W.
iPollo V2X mining the EtHashETC algorithm has a maximum hashrate of 1200Mh/s at a power consumption of 165W. Weighing 1.6kg, iPollo V2X gives an ultimate efficiency of 0.14 j/Mh. It is recommended to operate your V2X from an aerated place for efficient cooling and optimal performance. Launched in January 2025, iPollo V2X is an advanced Ethash miner that enables you to mine Ethereum Classic efficiently despite the competition in the mining network. Its lightweight, compact size and ultimate performance make it ideal for mining from anywhere. The recommended temperature for the ASIC is 0 – 40 °C.
| Producent | iPollo |
|---|---|
| Model | V2X |
| Znany również jako | iPollo V2X ETC Miner |
| Waga netto | 1600g |
| Waga brutto | 1700g |
| Poziom dźwięku | 50db |
| Wymiary bez opakowania | 302 x 106 x 76mm |
| Moc | 165W |
| Interfejs | Ethernet |
| Temperatura | 0 – 40 °C |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →