Goldshell E-DG1M Dogecoin Miner
- E-DG1M jest produkowany przez Goldshell i działa na algorytmie Scrypt z maksymalnym hashratem na poziomie 3.4Gh/s i zużyciem energii 1800W.
Goldshell E-DG1M mining the Scrypt algorithm has a maximum hashrate of 3.4Gh/s at a power consumption of 1800W. Equipped with two high-speed fans to dissipate heat, Goldshell E-DG1M gives an excellent energy efficiency of 0.53 j/Mh. The mineable coins using Goldshell E-DG1M are Dogecoin and Litecoin. Specifically designed for the Scrypt algorithm, Goldshell E-DG1M is a premium Scrypt miner that renders optimal performance. Industry-standard design, efficient air-cooling system, reduced noise level, and excellent energy efficiency are some notable features of Goldshell E-DG1M. The recommended temperature for E-DG1M is 0 – 35 °C and humidity is 0 – 65%.
| Producent | Goldshell |
|---|---|
| Model | E-DG1M |
| Znany również jako | Goldshell E-DG1M |
| Data premiery | September 2024 |
| Wymiary bez opakowania | 443 x 360 x 135mm |
| Wymiary z opakowaniem | 560 x 485 x 280mm |
| Waga netto | 16000g |
| Waga brutto | 18500g |
| Poziom dźwięku | 45db |
| Port połączenia | Dual-Mode |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →