Bitmain Antminer KS5 Kaspa Miner (20Th/s)
- El Antminer KS5 jest produkowany przez Bitmain i wykonuje wydobycie z algorytmem KHeavyHash que ejecuta maksymalny hashrate 20Th/s para zużyciem energii sólo 3000W.
Antminer KS5 mining the KHeavyHash algorithm has a maximum hash rate of 20Th/s at a power consumption of only 3000W. Weighing around 15.8 kgs, Antminer KS5 gives an energy efficiency of 150j/Th. The recommended temperature for KS5 is 0 – 40 °C, and the humidity is 10 – 90 %. Launched in March 2024 by Bitmain, Antminer KS5 is finely programmed for the KHeavyHash algorithm. Equipped with four high-speed fans, Antminer KS5 dissipates heat instantly while rendering an optimal mining performance. Since the noise level of Antminer KS5 is 76db, it is ideal to place it in an aerated place.
| Producent | Bitmain |
|---|---|
| Model | Antminer KS5 20Th/s |
| Wymiary bez opakowania | 430 X 195 X 290mm |
| Wymiary z opakowaniem | 570 X 316 X 430mm |
| Waga netto | 15800g |
| Poziom dźwięku | 76db |
| Wentylator(y) | 4 |
| Tryb połączenia sieciowego | RJ45 Ethernet 10/100m |
| Moc | 3000W |
| Napięcie | 220-277V |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →