Innosilicon S11 SiaMaster Blake2b Algorithm Miner
- model s11 SiaMaster Innosilicon wykonuje wydobycie z algorytmem Blake2B z maksymalnym hashratem na poziomie 4.3Th/s para zużyciem energii 1350W.
Innosilicon S11 mining the Blake2B algorithm has a maximum hashrate of 4.3Th/s at a power consumption of 1350W. Weighing 3.7kgs, Innosilicon S11 can perform optimally with a firmware update. Hence, ensure you use the latest firmware version beforehand. The recommended temperature for S11 is 0 – 40 °C. Launched in April 2018, Innosilicon S11, is a premium Blake2b miner, enabling you to mine cryptocurrencies, including SpaceCash and SiaClassic. Lightweight, compact size, efficient air-cooling system, higher hashrate and low power consumption are some of the notable features of Innosilicon S11. The recommended humidity for Innosilicon S11 is 5 – 95 %.
| Producent | Innosilicon |
|---|---|
| Model | S11 SiaMaster |
| Data premiery | April 2018 |
| Wymiary | 130 x 155 x 290mm |
| Waga | 3700g |
| Poziom dźwięku | 70db |
| Wentylator(y) | 2 |
| Moc | 1350W |
| Napięcie | 12V |
| Interfejs | Ethernet |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →