Innosilicon T2T 30Th/s SHA-256 Miner For Bitcoin Mining
- model T2 Turbo 30T Innosilicon wykonuje wydobycie z algorytmem SHA-256 z maksymalnym hashratem na poziomie 30Th/s para zużyciem energii 2200W.
Innosilicon T2T (30Th/s) mining the SHA 256 algorithm has a maximum hashrate of 30Th/s at a power consumption of only 2200W. Weighing around 9.4kg, and a perfect size dimension of 42.2 x 14.2 x 21.3cm, Innosilicon T2T is comfortable to mine Bitcoin from anywhere. Launched in August 2018 by one of the reputed mining hardware manufacturers, Innosilicon, T2T is known for its high-end mining performance. Also known as T2turbo30T (T2T-30T), Innosilicon T2T is equipped with two high-speed fans for heat dissipation and efficient cooling. The recommended humidity level for Innosilicon T2T is 5 – 95 %.
| Producent | Innosilicon |
|---|---|
| Model | T2 Turbo 30T |
| Znany również jako | T2turbo30T (T2T-30T) |
| Data premiery | August 2018 |
| Wymiary | 42.2 x 14.2 x 21.3cm |
| Waga | 9490g |
| Materiał | Metal |
| Rozmiar chipa | 10mm |
| Poziom dźwięku | 72db |
| Wentylator | 2 |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →