Goldshell HS Lite – Siacoin Handshake Miner 2900 GH/S
- El HS Lite jest produkowany przez Goldshell i realiza wydobycie z 2 algorytms (Handshake, Blake2B-Sia) que ejecutan maksymalny hashrate 2900Gh/s para zużyciem energii sólo 700W.
Goldshell HS Lite mining 2 algorithms (Handshake and Blake2B-Sia) has a maximum hashrate of 2900Gh/s at a power consumption of only 700W. Equipped with four high-speed fans for instant heat dissipation, HS Lite generates a noise level of 50db. The recommended temperature for the ASIC is 5 – 35 °C. Specifically programmed for the Handshake and Blake2B-Sia algorithms, Goldshell HS Lite is a premium Siacoin miner with an excellent air-cooling system. Since it is programmed for two algorithms, HS Lite enables miners to mine two different cryptocurrencies, Siacoin and Handshake. The recommended humidity level for the ASIC is 5 – 95 %.
| Producent | Goldshell |
|---|---|
| Model | HS Lite |
| Znany również jako | HS LITE |
| Wymiary | 264 x 200 x 290mm |
| Waga | 8100g |
| Poziom dźwięku | 50db |
| Wentylator(y) | 4 |
| Moc | 700W |
| Interfejs | Ethernet |
| Temperatura | 5 – 35 °C |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →