Bitmain Antminer S19e XP Hyd Bitcoin Miner
- Antminer S19e XP Hydro jest produkowany przez Bitmain i działa na algorytmie SHA-256 z maksymalnym hashratem na poziomie 251Th/s i zużyciem energii 5522W.
Antminer S19e XP Hydro wydobywając za pomocą algorytmu SHA 256 ma maksymalny hashrate na poziomie 251Th/s z zużyciem energii 5522W. o wadze 12,8 kg, Antminer S19e XP Hydro oferuje efektywnością energetyczną 22j/Th. zalecana temperatura otoczenia para S19e XP Hydro jest 20 – 50 °C. wprowadzony na rynek w mayo 2024, Antminer S19e XP Hydro jest nowoczesnym górnikiem Bitcoin z eficiente system chłodzenia wodą. Diseño estándar industria, system chłodzenia wodą eficiente, obniżony poziom hałasu i mayor hashrate son niektóre premium cechy S19e XP Hydro que współcześni górnicy Bitcoin nie chcą pominąć.
| Producent | Bitmain |
|---|---|
| Model | Antminer S19e XP Hydro 251Th/s |
| Wymiary bez opakowania | 410 X 170 X 209mm |
| Wymiary z opakowaniem | 570 X 316 X 430mm |
| Tryb połączenia sieciowego | RJ45 Ethernet 10/100M |
| Waga netto | 12800g |
| Przepływ wody | 8.0 -10.0 |
| pH cieczy | 8.5 -9.5 |
| Ciśnienie wody | ≤3.5 |
| Chłodzenie | Hydrocooling |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →