Dayun Zig Z1 Pro 13 Gh/s Lyra2REv2 28 nm Zig Miner Z1Pro
- model Zig Z1 Pro Dayun wykonuje wydobycie z algorytmem Lyra2REv2 z maksymalnym hashratem na poziomie 13Gh/s para zużyciem energii 1500W.
Dayun Zig Z1 Pro mining the Lyra2REv2 algorithm has a maximum hashrate of 13Gh/s at a power consumption of 1500W. Equipped with four high-speed fans, the Dayun ZigZ1 Pro generates a noise level of 72db. It is highly advisable to place the Dayun ZigZ1 Pro in a dedicated location. Precisely programmed for the Lyra2REv2 algorithm, Dayun Zig Z1 Pro was launched in June 2019. Higher hashrate, low power consumption, efficient air-cooling system and industry-standard design are some of the notable features of Zig Z1 Pro that miners can leverage. The recommended temperature for the ASIC is 5 – 45 °C.
| Producent | Dayun |
|---|---|
| Model | Zig Z1 Pro |
| Znany również jako | Z1Pro |
| Data premiery | June 2019 |
| Rozmiar chipa | 28nm |
| Poziom dźwięku | 72db |
| Wentylator(y) | 4 |
| Moc | 1500W |
| Napięcie | 12V |
| Temperatura | 5 – 45 °C |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →