Bitmain Antminer HS3 Handshake Miner
- El HS3 jest produkowany przez Bitmain i wykonuje wydobycie z algorytmem Handshake que se ejecuta z maksymalnym hashratem na poziomie 9TH para zużyciem energii solo 2079W.
Antminer HS3 mining the Handshake algorithm has a maximum hash rate of 9Th/s at a power consumption of 2079W. Weighing around 16.1kgs, Antminer HS3 gives an efficiency of 231.22 j/Th. The recommended temperature for Antminer HS3 is 0 – 40 °C, and the humidity is 10 – 90 %. Launched by December 2022 by the leading mining hardware manufacturer, Bitmain, Antminer HS3 is a premium Handshake miner. Built with four high-speed fans for instant heat dissipation, Antminer HS3 generates a noise level of 75db. It is advisable to place your Antminer HS3 in an aerated place for efficient cooling.
| Producent | Bitmain |
|---|---|
| Model | Antminer HS3 |
| Data premiery | December 2022 |
| Wymiary bez opakowania | 430 x 195 x 290mm |
| Wymiary z opakowaniem | 570 x 316 x 430mm |
| Waga netto | 16100g |
| Waga brutto | 17700g |
| Poziom dźwięku | 75db |
| Połączenie sieciowe | RJ45 Ethernet 10/100M |
| Wentylator(y) | 4 |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →