Bitmain Antminer Z15 Equihash Miner
- model Antminer Z15 Bitmain wykonuje wydobycie z algorytmem Equihash z maksymalnym hashratem na poziomie 420 ksol/s para zużyciem energii 1510W.
Antminer Z15 mining the Equihash algorithm has a maximum hashrate of 420ksol/s at a power consumption of 1510W. With an air cooling system, Z15 gives an energy efficiency of 3.6 j/KsolE. It is advisable to place the ASIC in an aerated place to exhaust the excess heat. Launched by the leading manufacturer, Bitmain Antminer Z15 is an Equihash miner, enabling miners to mine the popular cryptocurrencies Zcash and Horizen (ZEN). Weighing around 9kgs, Antminer Z15 is lightweight, encouraging miners to mine on the go. Equipped with two high-speed fans, the noise level of Antminer Z15 is 72db.
| Producent | Bitmain |
|---|---|
| Model | Antminer Z15 |
| Data premiery | June 2020 |
| Wymiary | 133 x 245 x 290mm |
| Waga | 9000g |
| Poziom dźwięku | 72db |
| Wentylator(y) | 2 |
| Moc | 1510W |
| Napięcie | 12V |
| Interfejs | Ethernet |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →