Goldshell LT LITE Dogecoin Miner 1620 Mh/s
- El LT LITE jest produkowany przez Goldshell i wykonuje wydobycie z algorytmem Scrypt que ejecuta maksymalny hashrate 1620Mh/s para zużyciem energii sólo 1450W.
Goldshell LT Lite mining the Scrypt algorithm has a maximum hashrate of 1620Mh/s at a power consumption of only 1450W. Weighing 8.1Kg, Goldshell LT Lite gives an ultimate energy efficiency of 0.9 j/Mh. Built with four high-speed fans, LT Lite generates a noise level of 55db. Designed specifically for the Scrypt algorithm, Goldshell LT Lite was launched in May 2022, Goldshell LT Lite is an advanced Scrypt miner with an excellent air-cooling system. Lightweight, compact size, excellent efficiency, reduced noise level and industry-standard design are some prime features of Goldshell LT Lite that miners can leverage.
| Producent | Goldshell |
|---|---|
| Model | LT Lite |
| Znany również jako | LT Lite Dogecoin + Litecoin |
| Wymiary | 264 x 200 x 290mm |
| Waga | 8100g |
| Poziom dźwięku | 55db |
| Wentylator(y) | 4 |
| Moc | 1450W |
| Napięcie | 100-240V |
| Interfejs | Ethernet |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →