Goldshell LT6 Dogecoin Miner 3.35 Gh/s
- El LT6 jest produkowany przez Goldshell i wykonuje wydobycie z algorytmem Scrypt que ejecuta maksymalny hashrate 3.35Gh/s para zużyciem energii sólo 3200W.
Goldshell LT6 mining the Scrypt algorithm has a maximum hashrate of 3.35Gh/s at a power consumption of 3200W. Equipped with four high-speed fans to dissipate heat, Goldshell LT6 aids an excellent energy efficiency of 0.96 j/Mh. The recommended temperature for the ASIC is 5 – 35 °C. Precisely programmed for the Scrypt algorithm, Goldshell LT6 is a premium Scrypt miner, enabling miners to mine Litecoin and Dogecoin. Lightweight, higher hashrate, and excellent energy efficiency are the prime benefits of LT6. It is advisable to place the miner in a remote location as it is a bit noisy.
| Producent | Goldshell |
|---|---|
| Model | LT6 |
| Znany również jako | Goldshell LT6 Dogecoin/Litecoin Miner |
| Wymiary | 264 x 200 x 290mm |
| Waga | 12500g |
| Poziom dźwięku | 80db |
| Wentylator(y) | 4 |
| Moc | 3200W |
| Interfejs | Ethernet |
| Temperatura | 5 – 35 °C |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →