Innosilicon A10 Pro+ 720MH/S Ethash Miner
- model A10 ETHMaster (720Mh) Innosilicon wykonuje wydobycie z algorytmem EtHash z maksymalnym hashratem na poziomie 720Mh/s para zużyciem energii 1300W.
Innosilicon A10 Pro+ mining the EtHash algorithm has a maximum hashrate of 720Mh/s at a power consumption of 1300W. Equipped with two high-speed fans for heat dissipation, Innosilicon A10 Pro+ generates a noise level of 70db. Known for its performance, it is also known as ETH King A10 Pro+. Designed specifically for the EtHash algorithm, Innosilicon A10 Pro+ is a premium Ethash Miner with excellent features like lightweight, compact size, efficient air-cooling system, standard design, and optimal performance are some of the notable features of Innosilicon A10 Pro+. The recommended temperature for Innosilicon A10 Pro+ is 0 – 40 °C.
| Producent | Innosilicon |
|---|---|
| Model | A10 Pro+ Miner (720Mh) |
| Znany również jako | ETH King A10 Pro+ |
| Data premiery | December 2020 |
| Wymiary | 362mm*136mm*285mm |
| Waga | 8100g |
| Poziom dźwięku | 70db |
| Wentylator(y) | 2 |
| Moc | 1300W |
| Napięcie | 12V |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →