Jasminer X44-P Ethereum Classic Miner
- X44-P jest produkowany przez Jasminer i działa na algorytmie EtHashETC z maksymalnym hashratem na poziomie 23400Mh/s±10% i zużyciem energii 2550W±10%.
Jasminer X44-P mining the EthashETC algorithm has a maximum hashrate of 23400Mh/s±10% at a power consumption of only 2550W±10%. Weighing around 14kg, Jasminer X44-P gives an ultimate energy efficiency of 0.11 j/Mh. The recommended temperature for Jasminer X44-P is 0 – 40 °C and humidity is 5 – 95 %. Launched in January 2025, Jasminer X44-P is an advanced Ethash miner with excellent features like industry-standard design, higher hashrate, reduced noise level and ultimate energy efficiency. With an efficient air-cooling system, Jasminer X44-P generates a noise level of 40db±10%. It is advisable to place the ASIC in an aerated place.
| Producent | Jasminer |
|---|---|
| Model | X44-P |
| Znany również jako | Jasminer X44-P ETC Miner |
| Waga | 14000g |
| Poziom dźwięku | 40db±10% |
| Wymiary | 212 x 300 x 374mm |
| Napięcie | 200-240V |
| Liczba chipów | 9 |
| Tryb chłodzenia | air-cooled |
| Moc | 2550W±10% |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →