MicroBT Whatsminer M72S Bitcoin Miner
| Producent | MicroBT |
|---|---|
| Model | Whatsminer M72s |
| Waga | 13500g |
| Poziom dźwięku | 75db |
| Wentylator(y) | 2 |
| Moc | 4000W |
| Kabel zasilający | 16A |
| Interfejs | Ethernet |
| Temperatura | -5 – 40 °C |
| Wilgotność | 10 – 90 % |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Darmowa dostawa na terenie całej Polski przy zamówieniach powyżej 299 zł.
Przewoźnicy: InPost, GLS, Orlen Paczka, Ambro Express.
Czas realizacji: Naliczany automatycznie przy składaniu zamówienia w zakładce „Koszyk".
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty i reklamacje
Termin zwrotu: 14 dni od daty otrzymania towaru.
Metoda zwrotu: Odesłanie na adres ul. 1905 Roku 22, 26-600 Radom.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 14 dni od otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
Reklamacje: Rozpatrywane w ciągu 14 dni od zgłoszenia na [email protected].
Zobacz pełną politykę zwrotów →