WindMiners K9 KAS Miner
- El WindMiner K9 jest produkowany przez WindMiner i wykonuje wydobycie z algorytmem KHeavyHash que ejecuta maksymalny hashrate 10.5Th/s para zużyciem energii sólo 3300W.
WindMiners K9 mining the KHeavyHash algorithm has a maximum hash rate of 10.5Th/s at a power consumption of 3300W. Weighing 14.8 kgs, WindMiners K9 gives an efficiency of 314.29 j/Th. The recommended temperature for K9 is 0 – 40 °C and the humidity is 10 – 90 %. Precisely programmed for the KHeavyHash algorithm, WindMiners K9 is one of the popular Kaspa miners. Known for its quality and performance, WindMiners launched K9 in November 2023. Equipped with four high-speed fans, WindMiners K9 dissipates heat instantly while rendering an optimal mining performance. It generates a noise level of 75db.
| Producent | WindMiners |
|---|---|
| Model | WindMiners K9 10.5Th/s |
| Data premiery | November 2023 |
| Wymiary bez opakowania | 305 X 185 X 290mm |
| Wymiary z opakowaniem | 420 X 294 X 374mm |
| Waga netto | 14800g |
| Waga brutto | 15300g |
| Poziom dźwięku | 75db |
| Wentylator(y) | 4 |
| Moc | 3300W |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →