BAIKAL BK-D 280 Gh/s MULTI ALGORITHM MINER
- model BK-D Baikal realiza wydobycie z 4 algorytms (Blake256R14, Blake256R8, Lbry, Pascal) z maksymalnym hashratem na poziomie 280Gh/s para zużyciem energii 1100W.
Baikal BK-D mining four algorithms (Blake256R14, Blake256R8, Lbry, Pascal) has a maximum hashrate of 280Gh/s at a power consumption of 1100W. Baikal BK-D has an innovative feature of dual mining, the ASIC can mine two algorithms simultaneously. Weighing around 6.5kg, it is comfortable to use BK-D from anywhere. Launched in June 2018 by Baikal, BK-D is a multi algorithm miner and is preferred by most miners for Decred mining. Built with high-speed fans for heat dissipation, BK-D generates a noise level of 65db. The recommended temperature for the ASIC is 0 – 40 °C and humidity is 5 – 95 %.
| Producent | Baikal |
|---|---|
| Model | BK-D |
| Data premiery | June 2018 |
| Wymiary | 310 x 115 x 135mm |
| Waga | 6500g |
| Poziom dźwięku | 65db |
| Wentylator(y) | 2 |
| Moc | 1100W |
| Kable | 8 * 6pin |
| Napięcie | 12V |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →