Bitdeer SealMiner A2 Pro Hydro Bitcoin Miner
- SealMiner A2 Pro Hydro jest produkowany przez Bitdeer i działa na algorytmie SHA-256 z maksymalnym hashratem na poziomie 500Th/s i zużyciem energii 7450W.
Bitdeer SealMiner A2 Pro Hydro que mina algorytm SHA 256 tiene hashrate 500Th/s z zużyciem energii 7450W. wprowadzony na rynek w marzo 2025, SealMiner A2 Pro Hydro oferuje wydajność 14.9 j/Th. temperatura recomendada para A2 Pro Hydro jest -30 a 70 °C. Optimizado dla algorytmu SHA 256, Bitdeer SealMiner A2 Pro jest górnikiem Bitcoin najwyższej jakości. diseño estándar industria, system chłodzenia eficiente, mayor hashrate i excelente wydajność son algunas características destacadas Bitdeer SealMiner A2 Pro Hydro. temperatura recomendada para SealMiner A2 Pro jest -30 a 70 °C.
| Producent | Bitdeer |
|---|---|
| Model | Sealminer A2 Pro Hyd |
| Wymiary bez opakowania | 482 X 665 X 86mm |
| Wymiary z opakowaniem | 567 X 787 X 248mm |
| Waga netto | 20500g |
| Napięcie | 380 -480v |
| Waga brutto | 25500g |
| Moc | 7450W |
| Chłodzenie | Enhanced Cooling |
| Interfejs | Ethernet |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →