Bitmain Antminer D3 17GH/s Dash Coin Miner
- model Antminer D3 (17.5Gh) Bitmain wykonuje wydobycie z algorytmem X11 z maksymalnym hashratem na poziomie 17.5Gh/s para zużyciem energii 1280W.
Bitmain Antminer D3 (17.5Gh) mining the X11 algorithm has a maximum hashrate of 17.5Gh/s at a power consumption of 1280W. Weighing around 5.5kgs, D3 gives an energy efficiency of 73.14 j/Gh. Equipped with two high-speed fans, Antminer D3 prevents overheating while promoting efficient cooling. Specifically programmed for the X11 algorithm, Bitmain Antminer D3 is an innovative Dash Coin Miner that delivers optimal mining performance. Lightweight, compact size, higher hashrate and low power consumption are some of the premium features of Antminer D3. The mineable coins using Antminer D3 are Dash Coin and Monetary Unit.
| Producent | Bitmain |
|---|---|
| Model | Antminer D3 (17.5Gh) |
| Data premiery | October 2017 |
| Wymiary | 130 x 190 x 320mm |
| Waga | 5500g |
| Poziom dźwięku | 75db |
| Wentylator(y) | 2 |
| Moc | 1280W |
| Kable | 9 * 6pins |
| Napięcie | 11.60 ~13.00V |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →