Bitmain Antminer S19j 90TH/s
- model Antminer S19j (90Th) Bitmain wykonuje wydobycie z algorytmem SHA-256 z maksymalnym hashratem na poziomie 90Th/s para zużyciem energii 3250W.
Bitmain Antminer S19j mining the SHA 256 algorithm has a maximum hash rate of 90Th/s at a power consumption of 3250W. Weighing around 14.2 kgs, Antminer S19j gives an excellent energy efficiency of 36.11 j/Th. Built with an air-cooling system, S19j comes with a one-year warranty. Equipped with five high-speed fans, Antminer S19j dissipates heat effectively, preventing the machine overheating, while enhancing performance and longevity. The recommended temperature for S19j is 5 – 45 °C and humidity is 5 – 95 %. Since the noise level is 75db, it is ideal to operate the ASIC in an aerated place.
| Producent | Bitmain |
|---|---|
| Model | Antminer S19j (90Th) |
| Data premiery | June 2021 |
| Wymiary | 195 x 290 x 370mm |
| Waga | 14200g |
| Poziom dźwięku | 75db |
| Chłodzenie | 2 |
| Wentylator(y) | 5 |
| Moc | 3250W |
| Napięcie | 12V |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →