Goldshell LB Lite Lbry Miner
- El LB Lite jest produkowany przez Goldshell i wykonuje wydobycie z algorytmem Lbry que se ejecuta z maksymalnym hashratem na poziomie of 1.62Th/s para zużyciem energii solo 1450W.
Goldshell LB Lite mining the Lbry algorithm has a maximum hashrate of 1.62Th/s at a power consumption of only 1450W. Equipped with two high-speed fans for instant heat dissipation, Goldshell LB Lite generates a noise level of 55db. The recommended temperature for LB Lite is 5 – 35 °C. Engineered for the Lbry algorithm, Goldshell LB Lite is a premium Lbry miner that was launched in June 2022. Lightweight, compact size, reduced noise level and efficient air-cooling system are some of the notable features of Goldshell LB Lite that Lbry miners can leverage. The recommended humidity is 5 – 65 %.
| Producent | Goldshell |
|---|---|
| Model | LB Lite |
| Znany również jako | Goldshell LB Lite Lbry Miner |
| Data premiery | June 2022 |
| Wymiary | 264 x 200 x 290mm |
| Waga | 8100g |
| Poziom dźwięku | 55db |
| Wentylator(y) | 2 |
| Moc | 1450W |
| Interfejs | Ethernet |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →