Bitmain Antminer D7 1286Gh/s Dash Miner
- model Antminer D7 (1286Gh) Bitmain wykonuje wydobycie z algorytmem X11 z maksymalnym hashratem na poziomie 1.286Th/s para zużyciem energii 3148W.
Antminer D7 mining the X11 algorithm has a maximum hashrate of 1.286Th/s at a power consumption of 3148W. Built with an efficient air cooling system of four high-speed fans, D7 gives an ultimate energy efficiency of 2.45 j/Gh. The noise level of Antminer D7 is 75db. Programmed for the X11 algorithm, Bitmain Antminer D7 has a maximum hashrate of 1.286Th/s at a power consumption of 3148W. Industry-standard design, lightweight, excellent energy efficiency, and optimal mining performance are some of the prominent features of Antminer D7. The recommended temperature for D7 is 5 – 45 °C.
| Producent | Bitmain |
|---|---|
| Model | Antminer D7 (1286Gh) |
| Znany również jako | Antminer D7 1.286Th |
| Data premiery | October 2021 |
| Wymiary | 400 x 195 x 290mm |
| Waga | 14200g |
| Poziom dźwięku | 75db |
| Wentylator(y) | 4 |
| Moc | 3148W |
| Napięcie | 12V |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →