Bitmain Antminer E11 Ethereum Classic Miner
Recientemente wprowadzony na rynek w enero 2025, Bitmain Antminer E11 wydobywając za pomocą algorytmu Ethash ma maksymalny hashrate na poziomie 9Gh/s z zużyciem energii 2340W. Pesando alrededor 15.8 kg, Bitmain Antminer E11 oferuje excelente efektywnością energetyczną 0.26j/Mh. poziom hałasu Antminer E11 jest 75 db. Diseñado específicamente dla algorytmu Ethash, Bitmain Antminer E11 jest górnikiem premium Ethereum Classic z excelente efektywność energetyczna. Equipado z cuatro wentylatory wysokiej prędkości, Bitmain Antminer E11 disipa calor instantáneamente, evitando sobrecalentamiento máquina mientras ayuda a chłodzenie i wydajność wydobycie eficientes. período garantía para Bitmain Antminer E11 jest 180 días.
| Producent | Bitmain |
|---|---|
| Model | Antminer E11 |
| Znany również jako | Antminer E11 ETC Miner |
| Wymiary bez opakowania | 407 x 195 x 289mm |
| Wymiary z opakowaniem | 570 x 316 x 430mm |
| Waga netto | 15850g |
| Poziom dźwięku | 75db |
| Wentylator(y) | 4 |
| Moc | 2340W |
| Napięcie wejściowe | 200-240V |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →