Bitmain Antminer E9 2.4Gh/s ETH & ETC Miner
Bitmain Antminer E9 mining the Ethash algorithm has a maximum hash rate of 2.4Gh/s at a power consumption of 1920W. Launched in July 2022 by the leading mining hardware company, Bitmain, Antminer is one of the popular ETC miners. It gives an energy efficiency of 0.8j/Mh. Equipped with four high-speed fans, Bitmain Antminer E9 dissipates heat instantly, preventing the machine from overheating while aiding an optimal mining performance. Since the noise level of Antminer E9 is 75db, it is ideal to operate it from a remote place with enough ventilation to enjoy a comfortable mining experience.
| Producent | Bitmain |
|---|---|
| Model | Antminer E9 (2.4Gh/s) |
| Data premiery | July 2022 |
| Wymiary | 520 X195X290mm |
| Waga | 19.4g |
| RAM | 6gb |
| Poziom dźwięku | 75db |
| Wentylator(y) | 4 |
| Moc | 1920W |
| Napięcie | 12V |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →