Bitmain Antminer K5 1130Gh/s Eaglesong CKB Miner
- model Antminer K5 (1130 gh/s) Bitmain wykonuje wydobycie z algorytmem Eaglesong / CKB z maksymalnym hashratem na poziomie 1130 Gh/s para zużyciem energii 1580W.
Bitmain Antminer K5 mining the Eaglesong/CKB algorithm has a maximum hashrate of 1130 Gh/s at a power consumption of 1580W. Equipped with two high-speed fans, the Bitmain Antminer K5 gives an energy efficiency of 1398.23j/Th. The recommended temperature for the Antminer K5 is 5 – 40 °C. Programmed for the Eaglesong/CKB algorithm, Bitmain Antminer K5 is a compact mining machine, encouraging miners to mine CKB from anywhere. Lightweight, higher hashrate, low power consumption and excellent energy efficiency are some of the notable features of Bitmain Antminer K5. The noise level of Bitmain Antminer K5 is 72db.
| Producent | Bitmain |
|---|---|
| Model | Antminer K5 |
| Data premiery | April 2020 |
| Wymiary | 331 * 234 * 391mm |
| Waga | 6.10 Kg |
| Poziom dźwięku | 72db |
| Wentylator(y) | 2 |
| Moc | 1580W |
| Napięcie | 12V |
| Interfejs | Ethernet |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →