Bitmain Antminer L11 Hydro 2U Dogecoin Miner
- Antminer L11 Hydro 2U jest produkowany przez Bitmain i działa na algorytmie Scrypt z maksymalnym hashratem na poziomie 35Gh/s i zużyciem energii 5775W.
Bitmain Antminer L11 Hydro 2U mining the Scrypt algorithm has a maximum hash rate of 35Gh/s at a power consumption of only 5775W. Built with an efficient Hydro-cooling system, Bitmain Antminer L11 Hydro 2U gives an excellent energy efficiency of 0.17 j/Mh. The recommended temperature for your Bitmain Antminer L11 Hydro 2U is 20 – 50 °C. Programmed for the Scrypt algorithm, Bitmain Antminer L11 Hydro 2U is an advanced Scrypt miner, enabling users to mine the popular cryptocurrencies, Litecoin and Dogecoin. Equipped with four high-speed fans, Bitmain Antminer L11 Hydro 2U dissipates heat instantly, preventing the machine from overheating while aiding an optimal mining performance.
| Producent | Bitmain |
|---|---|
| Model | Antminer L11 Hydro 2U |
| Wymiary bez opakowania | 509 x 481 x 87mm |
| Wymiary z opakowaniem | 710 x 640 x 220mm |
| Waga netto | 19.1Kg |
| Moc | 5775W |
| Napięcie wejściowe | 380-415v |
| Coolant pressure, bar | ≤3.5 |
| Refrigerante de trabajo (2-2) | Anticongelante/Agua pura/Agua desionizada |
| Wartość pH czynnika chłodzącego | Antifreeze: 7.0~9.0 Pure water: 6.5~7.5 Deionized water:8.5~9.5 |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →