Bitmain Antminer L3++ Litecoin Miner For Scrypt Mining
- model Antminer L3++ (580Mh) Bitmain wykonuje wydobycie z algorytmem Scrypt z maksymalnym hashratem na poziomie 580Mh/s para zużyciem energii 942W.
Antminer L3++ (580Mh) mining the Scrypt algorithm has a maximum hashrate of 580Mh/s at a power consumption of 942W. Weighing around 4.4kgs, Antminer L3++ gives an energy efficiency of 1.62 j/Mh. Built with an efficient air cooling system, Antminer L3++ generates a noise level of 76db. Launched by the reputed mining hardware manufacturer Bitmain in May 2018, Antminer L3++ is an advanced Bitcoin miner that delivers optimal performance. Equipped with two high-speed fans, Antminer L3++ aids instant heat dissipation and efficient cooling. The recommended temperature for L3++ is 0 – 40 °C and humidity is 5 – 95 %.
| Producent | Bitmain |
|---|---|
| Model | Antminer L3++ (580Mh) |
| Data premiery | May 2018 |
| Wymiary | 188 x 130 x 352mm |
| Waga | 4400g |
| Płyty chipowe | 4 |
| Liczba chipów | 288 |
| Poziom dźwięku | 76db |
| Wentylator(y) | 2 |
| Moc | 942W |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →