Bitmain Antminer S19 XP Hyd 255TH Bitcoin Miner
- El S19 XP Hydro jest produkowany przez Bitmain i wykonuje wydobycie z algorytmem SHA-256 que ejecuta maksymalny hashrate 255 ±3%Th/s para zużyciem energii sólo 5304 ±5%W.
Launched in October 2022, Antminer S19 XP Hydro mining the SHA 256 algorithm has a maximum hash rate of 255 ±3%Th/s at a power consumption of only 5304 ±5%W. Weighing around 12.08 kgs, Antminer S19 XP Hydro gives an excellent efficiency of 20.8 j/Th. Programmed for the SHA 256 algorithm, Bitmain Antminer S19 XP is a premium Bitcoin miner with an effective water cooling system. Industry-standard design, lightweight, higher hash rate and excellent energy efficiency are some of the premium features of Antminer S19 XP. The S19 XP comes with a one-year warranty period.
| Producent | Bitmain |
|---|---|
| Model | Antminer S19 XP Hyd |
| Wymiary bez opakowania | 410 x 170 x 209mm |
| Wymiary z opakowaniem | 570 x 316 x 430mm |
| Waga netto | 12.08Kg |
| Waga brutto | 14.1Kg |
| Efektywność energetyczna @35°C, J/TH | 20.8 ±5% |
| Chłodzenie | Refrigeración por agua |
| Napięcie wejściowe AC | 342-418V |
| Moc | 5304 ±5%W |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →