Bombax Miner EZ100 Pro Ethereum Classic Miner
- EZ100 Pro jest produkowany przez Bombax i działa na algorytmie EtHashETC z maksymalnym hashratem na poziomie 15500Mh/s i zużyciem energii 3100W.
Bombax Miner EZ 100 Pro mining the ETC algorithm has a maximum hash rate of 15500Mh/s at a power consumption of only 3100W. Weighing around 16.4 kgs, Bombax Miner EZ 100 gives an excellent efficiency of 0.2j/Mh. The ASIC generates an increased noise level of 80db. Optimized for the ETC algorithm, Bombax Miner EZ 100 Pro is a premium Ethereum Classic Miner with an air-cooling system. It has two high-speed fans for heat dissipation, efficient cooling and optimal performance. The recommended temperature for EZ 100 Pro is 0 – 40 °C, and the humidity is 0 – 90 %.
| Producent | Bombax Miner |
|---|---|
| Model | EZ100 Pro |
| Znany również jako | Bombax Miner EZ100 Pro ETC Miner |
| Waga netto | 16400g |
| Waga brutto | 17900g |
| Poziom dźwięku | 80db |
| Wentylator(y) | 2 |
| Wymiary bez opakowania | 400 x 213 x 295mm |
| Wymiary z opakowaniem | 523 x 300 x 388mm |
| Napięcie | 200-285V |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →