DragonBall Miner A40 Alephium Miner
- A40 jest produkowany przez DragonBall i działa na algorytmie Blake3 z maksymalnym hashratem na poziomie 3.3Th/s i zużyciem energii 1600W.
Dragonball A40 mining the Blake3 algorithm has a maximum hashrate of 3.3Th/s at a power consumption of only 1600W. Weighing around 14.5 kgs, A40 gives an energy efficiency of 484.85 j/Th. Equipped with four high-speed fans, the Dragonball A40 aids heat dissipation and efficient cooling. Launched in September 2024, Dragonball A40 is a premium Alephium miner that delivers optimal mining performance. Since the noise level of A40 is 75db, it is highly recommended to operate it from a remote location to ensure a comfortable mining environment. The recommended temperature for A40 is 0 – 40 °C.
| Producent | DragonBall |
|---|---|
| Model | A40 |
| Znany również jako | DragonBall A40 ALPH Miner |
| Wymiary bez opakowania | 360 x 185 x 290mm |
| Wymiary z opakowaniem | 475 x 294 x 384mm |
| Waga netto | 14500g |
| Waga brutto | 15800g |
| Poziom dźwięku | 75db |
| Wentylator(y) | 4 |
| Tryb połączenia sieciowego | RJ45 Ethernet 10/100M |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →