Ebang Ebit E12+ 50TH/S Most Stable Bitcoin Miner
- model Ebit E12+ Ebang wykonuje wydobycie z algorytmem SHA-256 z maksymalnym hashratem na poziomie 50Th/s para zużyciem energii 2250W.
Ebang Ebit E12+ mining the SHA 256 algorithm has a maximum hashrate of 50Th/s at a power consumption of only 2500W. Weighing around 10.5kgs, Ebit E12+ is ideal for mining Bitcoin on the go. Lightweight, industry-standard design, and efficient air cooling system are some of its notable features. Designed for the SHA 256 algorithm, Ebang Ebit E12+ is an innovative Bitcoin miner with an excellent air cooling system. Equipped with four high-speed fans to dissipate heat and deliver optimal performance, Ebit E12+ generates a noise level of 75db. The ideal temperature for the ASIC is 5 – 45 °C.
| Producent | Ebang |
|---|---|
| Model | Ebit E12+ |
| Znany również jako | E12+ 50TH/S |
| Data premiery | September 2019 |
| Wymiary | 215 x 196 x 310mm |
| Waga | 10500g |
| Poziom dźwięku | 75db |
| Wentylator(y) | 4 |
| Moc | 2500W |
| Napięcie | 12V |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Darmowa dostawa na terenie całej Polski przy zamówieniach powyżej 299 zł.
Przewoźnicy: InPost, GLS, Orlen Paczka, Ambro Express.
Czas realizacji: Naliczany automatycznie przy składaniu zamówienia w zakładce „Koszyk".
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty i reklamacje
Termin zwrotu: 14 dni od daty otrzymania towaru.
Metoda zwrotu: Odesłanie na adres ul. 1905 Roku 22, 26-600 Radom.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 14 dni od otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
Reklamacje: Rozpatrywane w ciągu 14 dni od zgłoszenia na [email protected].
Zobacz pełną politykę zwrotów →