ElphaPex DG1 Dogecoin Miner
- El DG1 jest produkowany przez ElphaPex i wykonuje wydobycie z algorytmem Scrypt que ejecuta maksymalny hashrate 11000Mh/s para zużyciem energii sólo 3420W.
ElphaPex DG1 mining the Scrypt algorithm has a maximum hash rate of 11000Mh/s at a power consumption of 3420W. Weighing around 16.1 kgs, ElphaPex DG1 gives an efficiency of 0.31j/Mh. The recommended temperature for ElphaPex DG1 is 5 – 45 °C, and the humidity is 5 – 95 %. Launched by the mining hardware company, ElphaPex, DG1 is a premium Scrypt miner, enabling users to mine popular cryptocurrencies like Litecoin and Dogecoin. Built with four high-speed fans, ElphaPex DG1 dissipates heat instantly, preventing the machine from overheating while rendering an optimal performance. ElphaPex DG1 comes with a six-month warranty.
| Producent | ElphaPex |
|---|---|
| Model | DG1 |
| Znany również jako | ElphaPex DG1 Doge Miner |
| Wymiary bez opakowania | 369 x 196 x 287mm |
| Wymiary z opakowaniem | 480 x 289 x 387mm |
| Waga netto | 16100g |
| Waga brutto | 17400g |
| Poziom dźwięku | 75db |
| Wentylator(y) | 4 |
| Moc | 3420W |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →