Goldshell CK6 SE CKB Miner (Nervos)
- El CK6 SE jest produkowany przez Goldshell i wykonuje wydobycie z algorytmem Eaglesong que se ejecuta z maksymalnym hashratem na poziomie 17Th/s para comsumo energía solo 3300W.
Goldshell CK6 SE mining the Eaglesong algorithm has a maximum hashrate of 17Th/s at a power consumption of 3300W. Weighing around 8.5kgs, Goldshell CK6 SE gives an energy efficiency of 194.12 j/Th. Equipped with four high-speed fans, Goldshell CK6 SE generates a noise level of 80db. Programmed for the Eaglesong algorithm, Goldshell CK6 SE is a Nervos miner, rendering optimal performance. Since the CK6 SE is a bit noisy, it is recommended to place it in a remote location for effective heat dissipation and convenient mining. The recommended temperature for the ASIC is 5 – 35 °C.
| Producent | Goldshell |
|---|---|
| Model | CK6 SE |
| Znany również jako | Goldshell CK6 SE CKB Miner |
| Wymiary | 264 x 200 x 290mm |
| Waga | 8500g |
| Poziom dźwięku | 80db |
| Port połączenia | Only Ethernet |
| Specyfikacja wentylatora | 6000rpm |
| Wentylator(y) | 4 |
| Kabel zasilający | 16A |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →