Goldshell HS5 Siacoin Handshake Miner 5.4 TH/S
- model HS5 Goldshell realiza wydobycie z 2 algorytms (Handshake, Blake2B-Sia) z maksymalnym hashratem na poziomie 5.4Th/s para zużyciem energii 2650W.
Goldshell HS5 mining 2 algorithms, Handshake and Blake 2B-Sia has a maximum hashrate of 5.4Th/s at a power consumption of 2650W. Weighing around 8.2kg, Goldshell HS5 gives an energy efficiency of 981.48 j/Th. Built with four high-speed fans, HS5 generates a noise level of 80db. Launched by the leading mining hardware manufacturer, Goldshell, HS5 is an innovative Handshake miner with an efficient air-cooling system. Equipped with four high-speed fans for instant heat dissipation and efficient cooling, HS5 comes with a warranty period of 180 days. The recommended temperature for Goldshell HS5 is 5 – 35 °C.
| Producent | Goldshell |
|---|---|
| Model | HS5 |
| Wymiary | 264 x 200 x 290mm |
| Napięcie | 176-264V |
| Poziom dźwięku | 80db |
| Wentylator(y) | 4 |
| Moc | 2650W |
| Interfejs | Ethernet / WIFI |
| Temperatura | 5 – 35 °C |
| Wilgotność | 5 – 95 % |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →