Goldshell Kd5 18 Th/s Kadena Miner
- model KD5 Goldshell wykonuje wydobycie z algorytmem Kadena z maksymalnym hashratem na poziomie 18Th/s para zużyciem energii 2250W.
Goldshell KD5 mining the Kadena algorithm has a maximum hashrate of 18Th/s at a power consumption of 2250W. Weighing around 8.5kg, Goldshell KD5 gives an excellent energy efficiency of 125 j/Th. Equipped with two high-speed fans to dissipate height, Goldshell KD5 generates a noise level of 80db. Perfectly programmed for the Kadena algorithm, Goldshell KD5 is an advanced Kadena miner with an efficient air-cooling system. Lightweight, compact size, high-speed fans, higher hashrate, low power consumption and excellent energy efficiency are some of the premium features of Goldshell KD5. The recommended temperature for KD5 is 0 – 35 °C.
| Producent | Goldshell |
|---|---|
| Model | KD5 |
| Data premiery | March 2021 |
| Wymiary | 200 x 264 x 290mm |
| Waga | 8500g |
| Płyty chipowe | 3 |
| Znany również jako | Kd5 Kadena Miner |
| Poziom dźwięku | 80db |
| Wentylator(y) | 2 |
| Moc | 2250W |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →