Goldshell SC Lite Siacoin Miner
- SC Lite jest produkowany przez Goldshell i wykonuje wydobycie z algorytmem Blake2b-sia que se ejecuta z maksymalnym hashratem na poziomie of 4.4Th/s para zużyciem energii solo 950W.
Goldshell SC Lite mining the Blake2B-Sia algorithm has a maximum hash rate of 4.4Th/s at a power consumption of 950W. Weighing 9.5 kgs, SC Lite gives an efficiency of 215.91 j/Th. SC Lite generates a reduced noise level of 55db, ensuring a comfortable mining environment. Launched by the leading mining hardware manufacturer, Goldshell, SC Lite is one of the popular Siacoin miners available. Equipped with two high-speed fans, Goldshell SC Lite dissipates heat instantly, preventing the machine from overheating while delivering an optimal performance.
| Producent | Goldshell |
|---|---|
| Model | SC Lite |
| Znany również jako | Goldshell SC Lite SC Miner |
| Wymiary bez opakowania | 230 x 200 x 290mm |
| Wymiary z opakowaniem | 370 x 260 x 430mm |
| Waga netto | 9500g |
| Waga brutto | 10900g |
| Poziom dźwięku | 55db |
| Wentylator(y) | 2 |
| Moc | 950W |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →